• Danas: Srijeda
    24.10.'18   02:30
  • Utorak
    23.10.
  • Ponedjeljak
    22.10.
  • Nedjelja
    21.10.
  • Subota
    20.10.
  • Petak
    19.10.
  • Četvrtak
    18.10.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Futsal / Italija 1.liga Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1146 Latina Calcio A 5 - Feldi Eboli0/0/Utakmica Pet 17:00 0:1 2, X2
1147 Lazio - Augusta0/0/Utakmica Pet 17:00 2:2 X, 1X, X2
1148 ASD Meta - Acqua Sapone0/0/Utakmica Pet 20:30 1:6 2, X2
Utakmica
1121 ASD Civitella - Futsal Arzignano0/0/Utakmica Sub 18:30 5:1 1, 1X
Utakmica
1122 Came Dosson - Real Rieti0/0/Utakmica Sub 18:30 4:4 X, 1X, X2
  Futsal / Portugal 1.Liga Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1151 Braga - Viseu 2001 Adsc0/0/Utakmica Sub 17:00 2:5 2, X2
1157 Futsal C Azemeis - Electrico FC0/0/Utakmica Sub 18:30 0:2 2, X2
Utakmica
1158 Modicus - Rio Ave0/0/Utakmica Sub 19:00 3:1 1, 1X
1159 Quinta Dos Lombos - Belenenses0/0/Utakmica Sub 19:30 2:2 X, 1X, X2
1160 Leoes Porto Salvo - Fundao0/0/Utakmica Sub 20:00 3:2 1, 1X
Utakmica
1393 Benfica - Sporting0/0/Utakmica Ned 15:20 4:1 1, 1X
Utakmica
1395 CD Burinhosa - FCU Pinheirense0/0/Utakmica Ned 18:00 3:1 1, 1X
  Futsal / Rusija Superliga Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1266 Dinamo Samara - Blik Nefteyugansk0/0/Utakmica Sri 17:00 3:8 2, X2
  Futsal / Španjolska 1.liga Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1489 Fuconsa Jaen - Inter Movistar0/0/Utakmica Sri 20:00 2:2 X, 1X, X2
Utakmica
1426 Palma Futsal - Vina Albali Caldepenas0/0/Utakmica Pet 20:30 4:1 1, 1X
Utakmica
1427 Santa Coloma - Antequera0/0/Utakmica Pet 20:45 5:3 1, 1X
Utakmica
1428 Levante - Zaragoza0/0/Utakmica Pet 20:45 Nije odigrano -
Utakmica
1123 Fuconsa Jaen - Barcelona0/0/Utakmica Sub 13:15 1:7 2, X2
Utakmica
1124 El Pozo MT - Rib.Navarra0/0/Utakmica Sub 18:00 5:0 1, 1X
Utakmica
1138 Peniscola FS - Segovia0/0/Utakmica Sub 18:00 2:2 X, 1X, X2
Utakmica
1140 O Parrulo Ferrol - Magna Osasuna0/0/Utakmica Sub 19:30 2:2 X, 1X, X2
Utakmica
1388 R.Cartagena - Inter Movistar0/0/Utakmica Ned 13:15 1:6 2, X2
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18