• Danas: Subota
    19.01.'19   01:15
  • Petak
    18.01.
  • Četvrtak
    17.01.
  • Srijeda
    16.01.
  • Utorak
    15.01.
  • Ponedjeljak
    14.01.
  • Nedjelja
    13.01.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Odbojka / Češka 1.liga (M) Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1203 Usti N.Labem-Czu Praha0/0/Utakmica Sub 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga (M)
12031 1.s/Usti N.Labem - Czu Praha0/0/1.set Sub 17:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga (M)
12037 R/Usti N.Labem - Czu Praha0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga (M)
1204 Pribram-Ostrava0/0/Utakmica Sub 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga (M)
12041 1.s/Pribram - Ostrava0/0/1.set Sub 17:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga (M)
12047 R/Pribram - Ostrava0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga (M)
1212 Odol.Voda-Karlovarsko0/0/Utakmica Sub 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga (M)
12121 1.s/Odol.Voda - Karlovarsko0/0/1.set Sub 18:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga (M)
12127 R/Odol.Voda - Karlovarsko0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga (M)
1605 Ostrava-Usti N.Labem0/0/Utakmica Sri 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga (M)
16051 1.s/Ostrava - Usti N.Labem0/0/1.set Sri 17:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga (M)
16057 R/Ostrava - Usti N.Labem0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga (M)
1606 Odol.Voda-Č.Budejovice0/0/Utakmica Sri 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Češka 1.liga (M)
16061 1.s/Odol.Voda - Č.Budejovice0/0/1.set Sri 18:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga (M)
16067 R/Odol.Voda - Č.Budejovice0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 1:3 1:3
  Odbojka / Finska 1.liga (M) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1450 Tiikerit-Savo Volley0/0/Utakmica Sub 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14501 1.s/Tiikerit - Savo Volley0/0/1.set Sub 16:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14507 R/Tiikerit - Savo Volley0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1612 Lakkapää-Etta0/0/Utakmica Ned 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
16121 1.s/Lakkapää - Etta0/0/1.set Ned 16:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
16127 R/Lakkapää - Etta0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1105 Etta-Tiikerit0/0/Utakmica Pon 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
11051 1.s/Etta - Tiikerit0/0/1.set Pon 17:00 25:12 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
11057 R/Etta - Tiikerit0/0/rezultat po setovima Pon 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1426 Vantaa Ducks-Loimu0/0/Utakmica Uto 17:30 0:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14261 1.s/Vantaa Ducks - Loimu0/0/1.set Uto 17:30 14:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14267 R/Vantaa Ducks - Loimu0/0/rezultat po setovima Uto 17:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1463 Akaa Volley-Loimu0/0/Utakmica Čet 17:30 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14631 1.s/Akaa Volley - Loimu0/0/1.set Čet 17:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14637 R/Akaa Volley - Loimu0/0/rezultat po setovima Čet 17:30 2:3 2:3
  Odbojka / Francuska 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1198 Rennes-Tours0/0/Utakmica Sub 20:00 2:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
11981 1.s/Rennes - Tours0/0/1.set Sub 20:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
11987 R/Rennes - Tours0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1200 Cannes-Poitiers0/0/Utakmica Sub 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12001 1.s/Cannes - Poitiers0/0/1.set Sub 20:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12007 R/Cannes - Poitiers0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1201 Tourcoing Lille-Nantes0/0/Utakmica Ned 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12011 1.s/Tourcoing Lille - Nantes0/0/1.set Ned 17:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12017 R/Tourcoing Lille - Nantes0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1551 Montpellier-Toulouse0/0/Utakmica Pet 20:00 3:1 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15511 1.s/Montpellier - Toulouse0/0/1.set Pet 20:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15517 R/Montpellier - Toulouse0/0/rezultat po setovima Pet 20:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1553 Nantes-Cannes0/0/Utakmica Pet 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15531 1.s/Nantes - Cannes0/0/1.set Pet 20:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15537 R/Nantes - Cannes0/0/rezultat po setovima Pet 20:30 3:0 3:0
  Odbojka / Njemačka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1057 TSV Herrsching-Rottenburg0/0/Utakmica Sub 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10571 1.s/TSV Herrsching - Rottenburg0/0/1.set Sub 19:00 29:31 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10577 R/TSV Herrsching - Rottenburg0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1059 Friedrichshafen-SVG Luneburg0/0/Utakmica Sub 19:30 2:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10591 1.s/Friedrichshafen - SVG Luneburg0/0/1.set Sub 19:30 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10597 R/Friedrichshafen - SVG Luneburg0/0/rezultat po setovima Sub 19:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1481 TSV Giesen Grizzlys-Duren0/0/Utakmica Ned 16:00 1:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14811 1.s/TSV Giesen Grizzlys - Duren0/0/1.set Ned 16:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14817 R/TSV Giesen Grizzlys - Duren0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1425 Rottenburg-VCO Berlin0/0/Utakmica Uto 19:30 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14251 1.s/Rottenburg - VCO Berlin0/0/1.set Uto 19:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14257 R/Rottenburg - VCO Berlin0/0/rezultat po setovima Uto 19:30 3:1 3:1
  Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1451 OŽ/Vilsbiburg-OŽ/Potsdam0/0/Utakmica Sub 19:00 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14511 1.s/OŽ/Vilsbiburg - OŽ/Potsdam0/0/1.set Sub 19:00 27:25 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14517 R/OŽ/Vilsbiburg - OŽ/Potsdam0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1452 OŽ/Nawaro Straubing-OŽ/Aachen0/0/Utakmica Sub 19:30 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14521 1.s/OŽ/Nawaro Straubing - OŽ/Aachen0/0/1.set Sub 19:30 14:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14527 R/OŽ/Nawaro Straubing - OŽ/Aachen0/0/rezultat po setovima Sub 19:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1037 OŽ/Wiesbaden-OŽ/ZT Berlin0/0/Utakmica Ned 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10371 1.s/OŽ/Wiesbaden - OŽ/ZT Berlin0/0/1.set Ned 16:00 25:17 1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1102 OŽ/Potsdam-OŽ/Stuttgart0/0/Utakmica Sri 18:10 2:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
11021 1.s/OŽ/Potsdam - OŽ/Stuttgart0/0/1.set Sri 18:10 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
11027 R/OŽ/Potsdam - OŽ/Stuttgart0/0/rezultat po setovima Sri 18:10 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1105 OŽ/Dresdner-OŽ/Nawaro Straubing0/0/Utakmica Sri 19:00 2:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
11051 1.s/OŽ/Dresdner - OŽ/Nawaro Straubing0/0/1.set Sri 19:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
11057 R/OŽ/Dresdner - OŽ/Nawaro Straubing0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1608 OŽ/Swe Volley-Team-OŽ/Vilsbiburg0/0/Utakmica Sri 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16081 1.s/OŽ/Swe Volley-Team - OŽ/Vilsbiburg0/0/1.set Sri 19:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16087 R/OŽ/Swe Volley-Team - OŽ/Vilsbiburg0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1609 OŽ/Thuringen-OŽ/Wiesbaden0/0/Utakmica Sri 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16091 1.s/OŽ/Thuringen - OŽ/Wiesbaden0/0/1.set Sri 19:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16097 R/OŽ/Thuringen - OŽ/Wiesbaden0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1610 OŽ/Aachen-OŽ/Munster0/0/Utakmica Sri 19:30 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16101 1.s/OŽ/Aachen - OŽ/Munster0/0/1.set Sri 19:30 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
16107 R/OŽ/Aachen - OŽ/Munster0/0/rezultat po setovima Sri 19:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1119 OŽ/ZT Berlin-OŽ/Wiesbaden0/0/Utakmica Pet 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
11191 1.s/OŽ/ZT Berlin - OŽ/Wiesbaden0/0/1.set Pet 18:00 16:25 2
  Odbojka / Grčka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1061 Iraklis-Ethnikos0/0/Utakmica Sub 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
10611 1.s/Iraklis - Ethnikos0/0/1.set Sub 18:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
10617 R/Iraklis - Ethnikos0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1062 Mgsae Komotinis-Kifisias0/0/Utakmica Sub 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
10621 1.s/Mgsae Komotinis - Kifisias0/0/1.set Sub 18:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
10627 R/Mgsae Komotinis - Kifisias0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1298 Panathinaikos-PAOK0/0/Utakmica Pon 16:30 0:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
12981 1.s/Panathinaikos - PAOK0/0/1.set Pon 16:30 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
12987 R/Panathinaikos - PAOK0/0/rezultat po setovima Pon 16:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1299 AEK Athens-Olympiakos0/0/Utakmica Pon 19:00 1:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
12991 1.s/AEK Athens - Olympiakos0/0/1.set Pon 19:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
12997 R/AEK Athens - Olympiakos0/0/rezultat po setovima Pon 19:00 1:3 1:3
  Odbojka / CEV Kup (M) Min.3 komb. -Uzvrati-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1003 Galatasaray-Dukla Liberec0/0/Utakmica Uto 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10031 1.s/Galatasaray - Dukla Liberec0/0/1.set Uto 17:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10037 R/Galatasaray - Dukla Liberec0/0/rezultat po setovima Uto 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1623 Valepa-Kladno0/0/Utakmica Sri 17:30 3:0 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
16231 1.s/Valepa - Kladno0/0/1.set Sri 17:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
16237 R/Valepa - Kladno0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1624 Mladost Brčko-Amriswil0/0/Utakmica Sri 19:00 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
16241 1.s/Mladost Brčko - Amriswil0/0/1.set Sri 19:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
16247 R/Mladost Brčko - Amriswil0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1625 Teruel-Lindemans Aalst0/0/Utakmica Sri 20:15 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
16251 1.s/Teruel - Lindemans Aalst0/0/1.set Sri 20:15 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
16257 R/Teruel - Lindemans Aalst0/0/rezultat po setovima Sri 20:15 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1626 Alpenvolleys Haching-Trentino0/0/Utakmica Sri 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
16261 1.s/Alpenvolleys Haching - Trentino0/0/1.set Sri 20:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
16267 R/Alpenvolleys Haching - Trentino0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1494 Olympiakos-Istanbul BB0/0/Utakmica Čet 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
14941 1.s/Olympiakos - Istanbul BB0/0/1.set Čet 17:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
14947 R/Olympiakos - Istanbul BB0/0/rezultat po setovima Čet 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1495 Neftohimik 2010-Viking Tif Bergen0/0/Utakmica Čet 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
14951 1.s/Neftohimik 2010 - Viking Tif Bergen0/0/1.set Čet 17:30 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
14957 R/Neftohimik 2010 - Viking Tif Bergen0/0/rezultat po setovima Čet 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1580 Olsztyn-Kuzbass Kemerovo0/0/Utakmica Čet 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
15801 1.s/Olsztyn - Kuzbass Kemerovo0/0/1.set Čet 18:00 28:26 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
15807 R/Olsztyn - Kuzbass Kemerovo0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 1:3 1:3
  Odbojka / Challenge Kup (M) Min.3.komb. -Pažnja!Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja susreta.-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1106 Zalau-Benfica0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
11061 1.s/Zalau - Benfica0/0/1.set Sri 17:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
11067 R/Zalau - Benfica0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1114 Lakkapää-Poitiers0/0/Utakmica Sri 17:30 0:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
11141 1.s/Lakkapää - Poitiers0/0/1.set Sri 17:30 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
11147 R/Lakkapää - Poitiers0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1116 Kamnik-Savo Volley0/0/Utakmica Sri 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
11161 1.s/Kamnik - Savo Volley0/0/1.set Sri 20:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
11167 R/Kamnik - Savo Volley0/0/rezultat po setovima Sri 20:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1119 Sporting-MM Piyango0/0/Utakmica Sri 21:00 3:0 1
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
11191 1.s/Sporting - MM Piyango0/0/1.set Sri 21:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
11197 R/Sporting - MM Piyango0/0/rezultat po setovima Sri 21:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1581 Hap.Kfar Saba-VC Haasrode Leuven0/0/Utakmica Čet 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
15811 1.s/Hap.Kfar Saba - VC Haasrode Leuven0/0/1.set Čet 18:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
15817 R/Hap.Kfar Saba - VC Haasrode Leuven0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1597 Apeldoorn-Fonte Bast.0/0/Utakmica Čet 19:30 1:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
15971 1.s/Apeldoorn - Fonte Bast.0/0/1.set Čet 19:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
15977 R/Apeldoorn - Fonte Bast.0/0/rezultat po setovima Čet 19:30 1:3 1:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1000 United V. Rhein-Main-Roeselare0/0/Utakmica Uto 20:00 2:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
10001 1.s/United V. Rhein-Main - Roeselare0/0/1.set Uto 20:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
10007 R/United V. Rhein-Main - Roeselare0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
1591 Halkbank Ankara-Zenit Kazan0/0/Utakmica Sri 15:30 1:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
15911 1.s/Halkbank Ankara - Zenit Kazan0/0/1.set Sri 15:30 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
15917 R/Halkbank Ankara - Zenit Kazan0/0/rezultat po setovima Sri 15:30 1:3 1:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1001 Kedzierzyn K.-Lube Civitanova0/0/Utakmica Uto 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
10011 1.s/Kedzierzyn K. - Lube Civitanova0/0/1.set Uto 18:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
10017 R/Kedzierzyn K. - Lube Civitanova0/0/rezultat po setovima Uto 18:00 0:3 0:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1002 Chaumont-ACH Volley Ljubljana0/0/Utakmica Uto 20:30 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
10021 1.s/Chaumont - ACH Volley Ljubljana0/0/1.set Uto 20:30 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
10027 R/Chaumont - ACH Volley Ljubljana0/0/rezultat po setovima Uto 20:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
1592 Friedrichshafen-Zenit SPt0/0/Utakmica Sri 20:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
15921 1.s/Friedrichshafen - Zenit SPt0/0/1.set Sri 20:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
15927 R/Friedrichshafen - Zenit SPt0/0/rezultat po setovima Sri 20:00 0:3 0:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1593 Trefl Gdansk-Maaseik0/0/Utakmica Sri 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
15931 1.s/Trefl Gdansk - Maaseik0/0/1.set Sri 18:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
15937 R/Trefl Gdansk - Maaseik0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
1594 Berlin-Belchatow0/0/Utakmica Sri 20:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
15941 1.s/Berlin - Belchatow0/0/1.set Sri 20:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
15947 R/Berlin - Belchatow0/0/rezultat po setovima Sri 20:00 0:3 0:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1595 Din.Moskva-Tours0/0/Utakmica Čet 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
15951 1.s/Din.Moskva - Tours0/0/1.set Čet 17:00 27:25 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
15957 R/Din.Moskva - Tours0/0/rezultat po setovima Čet 17:00 3:0 3:0
  Odbojka / Italija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1184 SIR Perugia-Lube Civitanova0/0/Utakmica Sub 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11841 1.s/SIR Perugia - Lube Civitanova0/0/1.set Sub 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11847 R/SIR Perugia - Lube Civitanova0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1185 Ravenna-Monza0/0/Utakmica Sub 20:30 3:2 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11851 1.s/Ravenna - Monza0/0/1.set Sub 20:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11857 R/Ravenna - Monza0/0/rezultat po setovima Sub 20:30 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1189 Milano-Modena0/0/Utakmica Ned 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11891 1.s/Milano - Modena0/0/1.set Ned 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11897 R/Milano - Modena0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1192 Siena-Latina0/0/Utakmica Ned 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11921 1.s/Siena - Latina0/0/1.set Ned 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11927 R/Siena - Latina0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1193 Verona-Castellana BCC0/0/Utakmica Ned 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11931 1.s/Verona - Castellana BCC0/0/1.set Ned 18:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11937 R/Verona - Castellana BCC0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1195 Vibo Valentia-Trentino0/0/Utakmica Ned 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11951 1.s/Vibo Valentia - Trentino0/0/1.set Ned 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11957 R/Vibo Valentia - Trentino0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1196 Padova-Argos Volley Sora0/0/Utakmica Ned 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
11961 1.s/Padova - Argos Volley Sora0/0/1.set Ned 18:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
11967 R/Padova - Argos Volley Sora0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1604 Castellana BCC-Milano0/0/Utakmica Sri 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
16041 1.s/Castellana BCC - Milano0/0/1.set Sri 20:30 25:27 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
16047 R/Castellana BCC - Milano0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 2:3 2:3
  Odbojka / Italija 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1082 OŽ/Casalmaggiore-OŽ/Bisonte Firence0/0/Utakmica Sub 20:30 3:2 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
10821 1.s/OŽ/Casalmaggiore - OŽ/Bisonte Firence0/0/1.set Sub 20:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
10827 R/OŽ/Casalmaggiore - OŽ/Bisonte Firence0/0/rezultat po setovima Sub 20:30 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1613 Millenium Brescia-OŽ/Club Italia0/0/Utakmica Ned 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16131 1.s/Millenium Brescia - OŽ/Club Italia0/0/1.set Ned 17:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16137 R/Millenium Brescia - OŽ/Club Italia0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1614 OŽ/Bergamo-OŽ/Novara0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16141 1.s/OŽ/Bergamo - OŽ/Novara0/0/1.set Ned 17:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16147 R/OŽ/Bergamo - OŽ/Novara0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1615 OŽ/Busto Arsizio-S.Bernardo Cuneo0/0/Utakmica Ned 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16151 1.s/OŽ/Busto Arsizio - S.Bernardo Cuneo0/0/1.set Ned 17:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16157 R/OŽ/Busto Arsizio - S.Bernardo Cuneo0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1616 OŽ/Conegliano-OŽ/Saugella Team Monza0/0/Utakmica Ned 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16161 1.s/OŽ/Conegliano - OŽ/Saugella Team Monza0/0/1.set Ned 17:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
16167 R/OŽ/Conegliano - OŽ/Saugella Team Monza0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:1 3:1
  Odbojka / Poljska 1.liga (M) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1216 Politechnika W.-Rzeszow0/0/Utakmica Sub 14:45 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12161 1.s/Politechnika W. - Rzeszow0/0/1.set Sub 14:45 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12167 R/Politechnika W. - Rzeszow0/0/rezultat po setovima Sub 14:45 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1218 Czarni Radom-Olsztyn0/0/Utakmica Ned 14:45 3:2 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12181 1.s/Czarni Radom - Olsztyn0/0/1.set Ned 14:45 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12187 R/Czarni Radom - Olsztyn0/0/rezultat po setovima Ned 14:45 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1220 Bydgoszcz-Cuprum Lubin0/0/Utakmica Ned 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12201 1.s/Bydgoszcz - Cuprum Lubin0/0/1.set Ned 20:30 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12207 R/Bydgoszcz - Cuprum Lubin0/0/rezultat po setovima Ned 20:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1303 Jastrzebski W.-Zawiercie0/0/Utakmica Pon 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13031 1.s/Jastrzebski W. - Zawiercie0/0/1.set Pon 17:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13037 R/Jastrzebski W. - Zawiercie0/0/rezultat po setovima Pon 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1607 GKS Katowice-Zawiercie0/0/Utakmica Sri 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
16071 1.s/GKS Katowice - Zawiercie0/0/1.set Sri 20:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
16077 R/GKS Katowice - Zawiercie0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1407 Czarni Radom-Cuprum Lubin0/0/Utakmica Pet 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14071 1.s/Czarni Radom - Cuprum Lubin0/0/1.set Pet 17:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14077 R/Czarni Radom - Cuprum Lubin0/0/rezultat po setovima Pet 17:30 3:1 3:1
  Odbojka / Rusija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1078 Kuzbass Kemerovo-Ufa Ural0/0/Utakmica Sub 11:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10781 1.s/Kuzbass Kemerovo - Ufa Ural0/0/1.set Sub 11:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10787 R/Kuzbass Kemerovo - Ufa Ural0/0/rezultat po setovima Sub 11:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1079 Nizhnevartovsk Yugra-Yaroslavl0/0/Utakmica Sub 13:00 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10791 1.s/Nizhnevartovsk Yugra - Yaroslavl0/0/1.set Sub 13:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10797 R/Nizhnevartovsk Yugra - Yaroslavl0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1080 Novokuybyishevsk-Bel. Belgorod0/0/Utakmica Sub 14:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10801 1.s/Novokuybyishevsk - Bel. Belgorod0/0/1.set Sub 14:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10807 R/Novokuybyishevsk - Bel. Belgorod0/0/rezultat po setovima Sub 14:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1081 Zenit SPt-FK Yenisey Krasnoyarsk0/0/Utakmica Sub 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10811 1.s/Zenit SPt - FK Yenisey Krasnoyarsk0/0/1.set Sub 16:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10817 R/Zenit SPt - FK Yenisey Krasnoyarsk0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1610 Gazprom Ugra-Din.Moskva0/0/Utakmica Ned 14:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16101 1.s/Gazprom Ugra - Din.Moskva0/0/1.set Ned 14:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16107 R/Gazprom Ugra - Din.Moskva0/0/rezultat po setovima Ned 14:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1611 Dinamo LO-Zenit Kazan0/0/Utakmica Ned 15:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16111 1.s/Dinamo LO - Zenit Kazan0/0/1.set Ned 15:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16117 R/Dinamo LO - Zenit Kazan0/0/rezultat po setovima Ned 15:00 0:3 0:3
  Odbojka / Poljska 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1232 OŽ/Chemik Police-OŽ/Bydgoszcz0/0/Utakmica Sub 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12321 1.s/OŽ/Chemik Police - OŽ/Bydgoszcz0/0/1.set Sub 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12327 R/OŽ/Chemik Police - OŽ/Bydgoszcz0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1433 OŽ/Farmutil Pila-OŽ/Bielsko Biala0/0/Utakmica Sub 18:00 Nije odigrano -
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1236 OŽ/Rzeszow-OŽ/Lodz0/0/Utakmica Ned 17:30 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12361 1.s/OŽ/Rzeszow - OŽ/Lodz0/0/1.set Ned 17:30 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12367 R/OŽ/Rzeszow - OŽ/Lodz0/0/rezultat po setovima Ned 17:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1611 OŽ/Siodemka Legionowo-OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/Utakmica Sri 17:30 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16111 1.s/OŽ/Siodemka Legionowo - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/1.set Sri 17:30 11:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16117 R/OŽ/Siodemka Legionowo - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1612 OŽ/Lodz-OŽ/Bielsko Biala0/0/Utakmica Sri 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16121 1.s/OŽ/Lodz - OŽ/Bielsko Biala0/0/1.set Sri 18:00 25:27 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16127 R/OŽ/Lodz - OŽ/Bielsko Biala0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1613 OŽ/Ostrowiec-OŽ/Energa Mks Kalisz0/0/Utakmica Sri 18:00 Nije odigrano -
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16131 1.s/OŽ/Ostrowiec - OŽ/Energa Mks Kalisz0/0/1.set Sri 18:00 Nije odigrano -
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16137 R/OŽ/Ostrowiec - OŽ/Energa Mks Kalisz0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 Nije odigrano -
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1614 OŽ/Wroclaw-OŽ/Farmutil Pila0/0/Utakmica Sri 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16141 1.s/OŽ/Wroclaw - OŽ/Farmutil Pila0/0/1.set Sri 18:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16147 R/OŽ/Wroclaw - OŽ/Farmutil Pila0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1615 OŽ/Bydgoszcz-OŽ/Rzeszow0/0/Utakmica Sri 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16151 1.s/OŽ/Bydgoszcz - OŽ/Rzeszow0/0/1.set Sri 18:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16157 R/OŽ/Bydgoszcz - OŽ/Rzeszow0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 2:3 2:3
  Odbojka / Rusija - Superliga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1083 OŽ/Din.Krasnodar-OŽ/Dynamo Kazan0/0/Utakmica Sub 15:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10831 1.s/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Dynamo Kazan0/0/1.set Sub 15:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10837 R/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Dynamo Kazan0/0/rezultat po setovima Sub 15:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1084 Sakhalin-OŽ/Z.Odintsovo0/0/Utakmica Ned 09:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10841 1.s/Sakhalin - OŽ/Z.Odintsovo0/0/1.set Ned 09:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10847 R/Sakhalin - OŽ/Z.Odintsovo0/0/rezultat po setovima Ned 09:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1617 OŽ/Yenisey Krasnoyarsk-OŽ/Leningradka0/0/Utakmica Ned 11:00 3:2 1
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16171 1.s/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - OŽ/Leningradka0/0/1.set Ned 11:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16177 R/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - OŽ/Leningradka0/0/rezultat po setovima Ned 11:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1618 OŽ/Proton Saratov-OŽ/Minsk0/0/Utakmica Ned 15:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16181 1.s/OŽ/Proton Saratov - OŽ/Minsk0/0/1.set Ned 15:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16187 R/OŽ/Proton Saratov - OŽ/Minsk0/0/rezultat po setovima Ned 15:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1619 OŽ/Metar Chel.-OŽ/Uralochka0/0/Utakmica Ned 15:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16191 1.s/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Uralochka0/0/1.set Ned 15:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16197 R/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Uralochka0/0/rezultat po setovima Ned 15:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1620 Lokomotiv Kaliningrad Region-OŽ/Din.Moskva0/0/Utakmica Ned 17:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16201 1.s/Lokomotiv Kaliningrad Region - OŽ/Din.Moskva0/0/1.set Ned 17:00 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16207 R/Lokomotiv Kaliningrad Region - OŽ/Din.Moskva0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1616 OŽ/Metar Chel.-OŽ/Yenisey Krasnoyarsk0/0/Utakmica Sri 14:30 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16161 1.s/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Yenisey Krasnoyarsk0/0/1.set Sri 14:30 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16167 R/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Yenisey Krasnoyarsk0/0/rezultat po setovima Sri 14:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1617 OŽ/Din.Krasnodar-OŽ/Uralochka0/0/Utakmica Sri 17:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16171 1.s/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Uralochka0/0/1.set Sri 17:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16177 R/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Uralochka0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1618 OŽ/Z.Odintsovo-OŽ/Leningradka0/0/Utakmica Sri 17:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16181 1.s/OŽ/Z.Odintsovo - OŽ/Leningradka0/0/1.set Sri 17:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16187 R/OŽ/Z.Odintsovo - OŽ/Leningradka0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1619 Lokomotiv Kaliningrad Region-OŽ/Dynamo Kazan0/0/Utakmica Sri 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16191 1.s/Lokomotiv Kaliningrad Region - OŽ/Dynamo Kazan0/0/1.set Sri 18:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
16197 R/Lokomotiv Kaliningrad Region - OŽ/Dynamo Kazan0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:2 3:2
  Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1306 KAL Jumbos-Rush&Cash0/0/Utakmica Pon 11:00 2:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
13061 1.s/KAL Jumbos - Rush&Cash0/0/1.set Pon 11:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
13067 R/KAL Jumbos - Rush&Cash0/0/rezultat po setovima Pon 11:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1432 Suwon Kepco-Deajeon Samsung0/0/Utakmica Uto 11:00 0:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
14321 1.s/Suwon Kepco - Deajeon Samsung0/0/1.set Uto 11:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
14327 R/Suwon Kepco - Deajeon Samsung0/0/rezultat po setovima Uto 11:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1001 Woori Seoul-KB Stars0/0/Utakmica Čet 11:00 3:0 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10011 1.s/Woori Seoul - KB Stars0/0/1.set Čet 11:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10017 R/Woori Seoul - KB Stars0/0/rezultat po setovima Čet 11:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1554 Suwon Kepco-Rush&Cash0/0/Utakmica Pet 11:00 3:1 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15541 1.s/Suwon Kepco - Rush&Cash0/0/1.set Pet 11:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15547 R/Suwon Kepco - Rush&Cash0/0/rezultat po setovima Pet 11:00 3:1 3:1
  Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1627 IBK Altos-GS Caltex0/0/Utakmica Sri 11:00 2:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
16271 1.s/IBK Altos - GS Caltex0/0/1.set Sri 11:00 25:13 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
16277 R/IBK Altos - GS Caltex0/0/rezultat po setovima Sri 11:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
1628 Daejeon KGC-Hungkuk0/0/Utakmica Sri 11:00 0:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
16281 1.s/Daejeon KGC - Hungkuk0/0/1.set Sri 11:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
16287 R/Daejeon KGC - Hungkuk0/0/rezultat po setovima Sri 11:00 0:3 0:3
  Odbojka / Italija Kup (Ž) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1427 OŽ/Bisonte Firence-OŽ/Scandicci0/0/Utakmica Uto 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Kup (Ž)
14271 1.s/OŽ/Bisonte Firence - OŽ/Scandicci0/0/1.set Uto 20:30 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Kup (Ž)
14277 R/OŽ/Bisonte Firence - OŽ/Scandicci0/0/rezultat po setovima Uto 20:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija Kup (Ž)
1620 S.Bernardo Cuneo-OŽ/Novara0/0/Utakmica Sri 20:30 0:3 2
1.set Odbojka / Italija Kup (Ž)
16201 1.s/S.Bernardo Cuneo - OŽ/Novara0/0/1.set Sri 20:30 12:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Kup (Ž)
16207 R/S.Bernardo Cuneo - OŽ/Novara0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija Kup (Ž)
1621 OŽ/Saugella Team Monza-OŽ/Conegliano0/0/Utakmica Sri 20:30 0:3 2
1.set Odbojka / Italija Kup (Ž)
16211 1.s/OŽ/Saugella Team Monza - OŽ/Conegliano0/0/1.set Sri 20:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Kup (Ž)
16217 R/OŽ/Saugella Team Monza - OŽ/Conegliano0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija Kup (Ž)
1622 OŽ/Casalmaggiore-OŽ/Busto Arsizio0/0/Utakmica Sri 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Kup (Ž)
16221 1.s/OŽ/Casalmaggiore - OŽ/Busto Arsizio0/0/1.set Sri 20:30 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija Kup (Ž)
16227 R/OŽ/Casalmaggiore - OŽ/Busto Arsizio0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 1:3 1:3
  Odbojka / Francuski Kup (Ž) Min.3 komb. Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmica!
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1428 OŽ/Cannes-OŽ/Mulhouse0/0/Utakmica Uto 20:00 2:3 2
1.set Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14281 1.s/OŽ/Cannes - OŽ/Mulhouse0/0/1.set Uto 20:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14287 R/OŽ/Cannes - OŽ/Mulhouse0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Francuski Kup (Ž)
1429 OŽ/VBC Chamalieres-St.Raphael0/0/Utakmica Uto 20:00 0:3 2
1.set Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14291 1.s/OŽ/VBC Chamalieres - St.Raphael0/0/1.set Uto 20:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14297 R/OŽ/VBC Chamalieres - St.Raphael0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Francuski Kup (Ž)
1430 OŽ/Nantes-OŽ/Beziers0/0/Utakmica Uto 20:00 3:2 1
1.set Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14301 1.s/OŽ/Nantes - OŽ/Beziers0/0/1.set Uto 20:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14307 R/OŽ/Nantes - OŽ/Beziers0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Francuski Kup (Ž)
1431 Volley Club Marco Baroeul-Paris St.Cloud0/0/Utakmica Uto 20:00 2:3 2
1.set Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14311 1.s/Volley Club Marco Baroeul - Paris St.Cloud0/0/1.set Uto 20:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuski Kup (Ž)
14317 R/Volley Club Marco Baroeul - Paris St.Cloud0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 2:3 2:3
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18