• Danas: Petak
    22.02.'19   15:26
  • Četvrtak
    21.02.
  • Srijeda
    20.02.
  • Utorak
    19.02.
  • Ponedjeljak
    18.02.
  • Nedjelja
    17.02.
  • Subota
    16.02.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Odbojka / Finska 1.liga (M) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1644 Loimu-Hurrikaani0/0/Utakmica Pet 17:30 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
16441 1.s/Loimu - Hurrikaani0/0/1.set Pet 17:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
16447 R/Loimu - Hurrikaani0/0/rezultat po setovima Pet 17:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1048 Etta-Lakkapää0/0/Utakmica Sub 14:30 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
10481 1.s/Etta - Lakkapää0/0/1.set Sub 14:30 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
10487 R/Etta - Lakkapää0/0/rezultat po setovima Sub 14:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1049 Savo Volley-Tiikerit0/0/Utakmica Sub 16:00 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
10491 1.s/Savo Volley - Tiikerit0/0/1.set Sub 16:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
10497 R/Savo Volley - Tiikerit0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1399 Akaa Volley-Lakkapää0/0/Utakmica Sri 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
13991 1.s/Akaa Volley - Lakkapää0/0/1.set Sri 17:30 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
13997 R/Akaa Volley - Lakkapää0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1400 Hurrikaani-Savo Volley0/0/Utakmica Sri 17:30 3:0 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14001 1.s/Hurrikaani - Savo Volley0/0/1.set Sri 17:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14007 R/Hurrikaani - Savo Volley0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1614 Valepa-Lakkapää0/0/Utakmica Čet 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
16141 1.s/Valepa - Lakkapää0/0/1.set Čet 18:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
16147 R/Valepa - Lakkapää0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 3:0 3:0
  Odbojka / Francuska 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1643 Nice-Sete0/0/Utakmica Pet 20:00 3:2 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16431 1.s/Nice - Sete0/0/1.set Pet 20:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16437 R/Nice - Sete0/0/rezultat po setovima Pet 20:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1209 Toulouse-Ajaccio0/0/Utakmica Sub 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12091 1.s/Toulouse - Ajaccio0/0/1.set Sub 19:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12097 R/Toulouse - Ajaccio0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1210 Tourcoing Lille-Cannes0/0/Utakmica Sub 19:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12101 1.s/Tourcoing Lille - Cannes0/0/1.set Sub 19:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12107 R/Tourcoing Lille - Cannes0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1211 Montpellier-Poitiers0/0/Utakmica Sub 20:00 3:1 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12111 1.s/Montpellier - Poitiers0/0/1.set Sub 20:00 27:29 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12117 R/Montpellier - Poitiers0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1212 Narbonne-Tours0/0/Utakmica Sub 20:00 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12121 1.s/Narbonne - Tours0/0/1.set Sub 20:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12127 R/Narbonne - Tours0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1214 Rennes-Chaumont0/0/Utakmica Sub 20:00 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12141 1.s/Rennes - Chaumont0/0/1.set Sub 20:00 28:30 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
12147 R/Rennes - Chaumont0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1535 Sete-Narbonne0/0/Utakmica Uto 19:30 3:2 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15351 1.s/Sete - Narbonne0/0/1.set Uto 19:30 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15357 R/Sete - Narbonne0/0/rezultat po setovima Uto 19:30 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1536 Chaumont-Nice0/0/Utakmica Uto 20:00 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15361 1.s/Chaumont - Nice0/0/1.set Uto 20:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15367 R/Chaumont - Nice0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1537 Tours-Nantes0/0/Utakmica Uto 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15371 1.s/Tours - Nantes0/0/1.set Uto 20:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15377 R/Tours - Nantes0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1538 Poitiers-Rennes0/0/Utakmica Uto 20:00 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15381 1.s/Poitiers - Rennes0/0/1.set Uto 20:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15387 R/Poitiers - Rennes0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1539 Ajaccio-Tourcoing Lille0/0/Utakmica Uto 20:00 3:1 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15391 1.s/Ajaccio - Tourcoing Lille0/0/1.set Uto 20:00 32:30 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15397 R/Ajaccio - Tourcoing Lille0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1540 Cannes-Toulouse0/0/Utakmica Uto 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15401 1.s/Cannes - Toulouse0/0/1.set Uto 20:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15407 R/Cannes - Toulouse0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 3:0 3:0
  Odbojka / Njemačka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1030 SVG Luneburg-Buhl0/0/Utakmica Sub 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10301 1.s/SVG Luneburg - Buhl0/0/1.set Sub 19:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10307 R/SVG Luneburg - Buhl0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1031 Netzhoppers-TSV Giesen Grizzlys0/0/Utakmica Sub 19:00 3:2 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10311 1.s/Netzhoppers - TSV Giesen Grizzlys0/0/1.set Sub 19:00 30:28 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10317 R/Netzhoppers - TSV Giesen Grizzlys0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1040 Rottenburg-Duren0/0/Utakmica Sub 19:30 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10401 1.s/Rottenburg - Duren0/0/1.set Sub 19:30 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
10407 R/Rottenburg - Duren0/0/rezultat po setovima Sub 19:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1359 Alpenvolleys Haching-TSV Herrsching0/0/Utakmica Ned 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
13591 1.s/Alpenvolleys Haching - TSV Herrsching0/0/1.set Ned 17:00 25:21 1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1541 United V. Rhein-Main-Friedrichshafen0/0/Utakmica Uto 18:30 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
15411 1.s/United V. Rhein-Main - Friedrichshafen0/0/1.set Uto 18:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
15417 R/United V. Rhein-Main - Friedrichshafen0/0/rezultat po setovima Uto 18:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1382 VCO Berlin-Rottenburg0/0/Utakmica Sri 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
13821 1.s/VCO Berlin - Rottenburg0/0/1.set Sri 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
13827 R/VCO Berlin - Rottenburg0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1383 Berlin-Alpenvolleys Haching0/0/Utakmica Sri 19:30 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
13831 1.s/Berlin - Alpenvolleys Haching0/0/1.set Sri 19:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
13837 R/Berlin - Alpenvolleys Haching0/0/rezultat po setovima Sri 19:30 3:0 3:0
  Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1050 OŽ/ZT Berlin-OŽ/Nawaro Straubing0/0/Utakmica Sub 16:00 1:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10501 1.s/OŽ/ZT Berlin - OŽ/Nawaro Straubing0/0/1.set Sub 16:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10507 R/OŽ/ZT Berlin - OŽ/Nawaro Straubing0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1051 OŽ/Aachen-OŽ/Potsdam0/0/Utakmica Sub 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10511 1.s/OŽ/Aachen - OŽ/Potsdam0/0/1.set Sub 18:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10517 R/OŽ/Aachen - OŽ/Potsdam0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1059 OŽ/Vilsbiburg-OŽ/Schweriner0/0/Utakmica Sub 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10591 1.s/OŽ/Vilsbiburg - OŽ/Schweriner0/0/1.set Sub 19:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
10597 R/OŽ/Vilsbiburg - OŽ/Schweriner0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1364 OŽ/Munster-OŽ/Wiesbaden0/0/Utakmica Ned 14:30 1:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
13641 1.s/OŽ/Munster - OŽ/Wiesbaden0/0/1.set Ned 14:30 25:13 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
13647 R/OŽ/Munster - OŽ/Wiesbaden0/0/rezultat po setovima Ned 14:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1479 OŽ/Dresdner-OŽ/VFB Suhl0/0/Utakmica Sri 18:40 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14791 1.s/OŽ/Dresdner - OŽ/VFB Suhl0/0/1.set Sri 18:40 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14797 R/OŽ/Dresdner - OŽ/VFB Suhl0/0/rezultat po setovima Sri 18:40 3:1 3:1
  Odbojka / Grčka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1604 Iraklis-AEK Athens0/0/Utakmica Sub 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16041 1.s/Iraklis - AEK Athens0/0/1.set Sub 16:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16047 R/Iraklis - AEK Athens0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1603 Pamvohaikos-PAOK0/0/Utakmica Sub 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16031 1.s/Pamvohaikos - PAOK0/0/1.set Sub 17:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16037 R/Pamvohaikos - PAOK0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1602 Mgsae Komotinis-Panathinaikos0/0/Utakmica Sub 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16021 1.s/Mgsae Komotinis - Panathinaikos0/0/1.set Sub 18:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16027 R/Mgsae Komotinis - Panathinaikos0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1605 Foinikas-Kifisias0/0/Utakmica Ned 16:30 2:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16051 1.s/Foinikas - Kifisias0/0/1.set Ned 16:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16057 R/Foinikas - Kifisias0/0/rezultat po setovima Ned 16:30 2:3 2:3
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1374 OŽ/Maritsa Plovdiv-OŽ/Beziers0/0/Utakmica Sri 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A
13741 1.s/OŽ/Maritsa Plovdiv - OŽ/Beziers0/0/1.set Sri 17:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A
13747 R/OŽ/Maritsa Plovdiv - OŽ/Beziers0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A
1377 OŽ/Stuttgart-OŽ/Vakifbank0/0/Utakmica Sri 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A
13771 1.s/OŽ/Stuttgart - OŽ/Vakifbank0/0/1.set Sri 19:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina A
13777 R/OŽ/Stuttgart - OŽ/Vakifbank0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 0:3 0:3
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1533 OŽ/Hameenlinna-OŽ/Dynamo Kazan0/0/Utakmica Uto 17:30 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
15331 1.s/OŽ/Hameenlinna - OŽ/Dynamo Kazan0/0/1.set Uto 17:30 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
15337 R/OŽ/Hameenlinna - OŽ/Dynamo Kazan0/0/rezultat po setovima Uto 17:30 0:3 0:3
zbroj poena Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
15339 0/OŽ/Hameenlinna - OŽ/Dynamo Kazan0/0/zbroj poena Uto 17:30 56:75 MANJE
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
1378 OŽ/Uralochka-OŽ/Eczacibasi0/0/Utakmica Sri 15:00 2:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
13781 1.s/OŽ/Uralochka - OŽ/Eczacibasi0/0/1.set Sri 15:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina B
13787 R/OŽ/Uralochka - OŽ/Eczacibasi0/0/rezultat po setovima Sri 15:00 2:3 2:3
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1532 OŽ/Lodz-OŽ/Novara0/0/Utakmica Uto 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
15321 1.s/OŽ/Lodz - OŽ/Novara0/0/1.set Uto 18:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
15327 R/OŽ/Lodz - OŽ/Novara0/0/rezultat po setovima Uto 18:00 0:3 0:3
zbroj poena Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
15329 0/OŽ/Lodz - OŽ/Novara0/0/zbroj poena Uto 18:00 46:75 MANJE
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
1613 OŽ/Minsk-OŽ/Cannes0/0/Utakmica Čet 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
16131 1.s/OŽ/Minsk - OŽ/Cannes0/0/1.set Čet 17:00 44:46 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
16137 R/OŽ/Minsk - OŽ/Cannes0/0/rezultat po setovima Čet 17:00 3:1 3:1
zbroj poena Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina C
16139 0/OŽ/Minsk - OŽ/Cannes0/0/zbroj poena Čet 17:00 119:104 VIŠE
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1534 OŽ/Schweriner-OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/Utakmica Uto 19:30 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
15341 1.s/OŽ/Schweriner - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/1.set Uto 19:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
15347 R/OŽ/Schweriner - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/rezultat po setovima Uto 19:30 3:1 3:1
zbroj poena Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
15349 0/OŽ/Schweriner - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/zbroj poena Uto 19:30 98:81 VIŠE
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
1379 OŽ/Scandicci-OŽ/Conegliano0/0/Utakmica Sri 20:30 3:2 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
13791 1.s/OŽ/Scandicci - OŽ/Conegliano0/0/1.set Sri 20:30 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina D
13797 R/OŽ/Scandicci - OŽ/Conegliano0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 3:2 3:2
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1380 OŽ/Fenerbahce-OŽ/Din.Moskva0/0/Utakmica Sri 17:00 2:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E
13801 1.s/OŽ/Fenerbahce - OŽ/Din.Moskva0/0/1.set Sri 17:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E
13807 R/OŽ/Fenerbahce - OŽ/Din.Moskva0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E
1381 OŽ/CSM Bukurest-OŽ/Chemik Police0/0/Utakmica Sri 18:30 2:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E
13811 1.s/OŽ/CSM Bukurest - OŽ/Chemik Police0/0/1.set Sri 18:30 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž), Skupina E
13817 R/OŽ/CSM Bukurest - OŽ/Chemik Police0/0/rezultat po setovima Sri 18:30 2:3 2:3
  Odbojka / Italija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1208 Milano-Siena0/0/Utakmica Sub 20:30 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
12081 1.s/Milano - Siena0/0/1.set Sub 20:30 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
12087 R/Milano - Siena0/0/rezultat po setovima Sub 20:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1353 Argos Volley Sora-Monza0/0/Utakmica Ned 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
13531 1.s/Argos Volley Sora - Monza0/0/1.set Ned 18:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
13537 R/Argos Volley Sora - Monza0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1356 Padova-Vibo Valentia0/0/Utakmica Ned 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
13561 1.s/Padova - Vibo Valentia0/0/1.set Ned 18:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
13567 R/Padova - Vibo Valentia0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1357 Latina-Ravenna0/0/Utakmica Ned 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
13571 1.s/Latina - Ravenna0/0/1.set Ned 18:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
13577 R/Latina - Ravenna0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1358 Lube Civitanova-Modena0/0/Utakmica Ned 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
13581 1.s/Lube Civitanova - Modena0/0/1.set Ned 20:30 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
13587 R/Lube Civitanova - Modena0/0/rezultat po setovima Ned 20:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1002 Verona-Trentino0/0/Utakmica Pon 20:00 3:2 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
10021 1.s/Verona - Trentino0/0/1.set Pon 20:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
10027 R/Verona - Trentino0/0/rezultat po setovima Pon 20:00 3:2 3:2
  Odbojka / Italija 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1215 OŽ/Novara-OŽ/Bisonte Firence0/0/Utakmica Sub 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
12151 1.s/OŽ/Novara - OŽ/Bisonte Firence0/0/1.set Sub 20:30 25:19 1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1366 Chieri-OŽ/Casalmaggiore0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13661 1.s/Chieri - OŽ/Casalmaggiore0/0/1.set Ned 17:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13667 R/Chieri - OŽ/Casalmaggiore0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1367 S.Bernardo Cuneo-OŽ/Bergamo0/0/Utakmica Ned 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13671 1.s/S.Bernardo Cuneo - OŽ/Bergamo0/0/1.set Ned 17:00 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13677 R/S.Bernardo Cuneo - OŽ/Bergamo0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1368 OŽ/Scandicci-OŽ/Saugella Team Monza0/0/Utakmica Ned 17:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13681 1.s/OŽ/Scandicci - OŽ/Saugella Team Monza0/0/1.set Ned 17:00 27:29 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13687 R/OŽ/Scandicci - OŽ/Saugella Team Monza0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
1369 OŽ/Busto Arsizio-OŽ/Club Italia0/0/Utakmica Ned 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (Ž)
13691 1.s/OŽ/Busto Arsizio - OŽ/Club Italia0/0/1.set Ned 17:00 25:20 1
  Odbojka / Poljska 1.liga (M) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1374 Bydgoszcz-Olsztyn0/0/Utakmica Pet 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13741 1.s/Bydgoszcz - Olsztyn0/0/1.set Pet 17:30 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13747 R/Bydgoszcz - Olsztyn0/0/rezultat po setovima Pet 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1375 Kedzierzyn K.-Rzeszow0/0/Utakmica Sub 14:45 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13751 1.s/Kedzierzyn K. - Rzeszow0/0/1.set Sub 14:45 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13757 R/Kedzierzyn K. - Rzeszow0/0/rezultat po setovima Sub 14:45 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1376 GKS Katowice-Czarni Radom0/0/Utakmica Sub 17:30 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13761 1.s/GKS Katowice - Czarni Radom0/0/1.set Sub 17:30 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13767 R/GKS Katowice - Czarni Radom0/0/rezultat po setovima Sub 17:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1377 Trefl Gdansk-Jastrzebski W.0/0/Utakmica Ned 14:45 1:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13771 1.s/Trefl Gdansk - Jastrzebski W.0/0/1.set Ned 14:45 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13777 R/Trefl Gdansk - Jastrzebski W.0/0/rezultat po setovima Ned 14:45 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1380 Belchatow-Cuprum Lubin0/0/Utakmica Ned 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13801 1.s/Belchatow - Cuprum Lubin0/0/1.set Ned 17:30 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13807 R/Belchatow - Cuprum Lubin0/0/rezultat po setovima Ned 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1384 Rzeszow-Trefl Gdansk0/0/Utakmica Sri 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13841 1.s/Rzeszow - Trefl Gdansk0/0/1.set Sri 17:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13847 R/Rzeszow - Trefl Gdansk0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1385 Cuprum Lubin-Kedzierzyn K.0/0/Utakmica Sri 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13851 1.s/Cuprum Lubin - Kedzierzyn K.0/0/1.set Sri 18:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13857 R/Cuprum Lubin - Kedzierzyn K.0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1386 Jastrzebski W.-Olsztyn0/0/Utakmica Sri 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13861 1.s/Jastrzebski W. - Olsztyn0/0/1.set Sri 18:00 31:33 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13867 R/Jastrzebski W. - Olsztyn0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1387 Zawiercie-Bedzin0/0/Utakmica Sri 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13871 1.s/Zawiercie - Bedzin0/0/1.set Sri 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13877 R/Zawiercie - Bedzin0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1388 GKS Katowice-Bydgoszcz0/0/Utakmica Sri 18:30 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13881 1.s/GKS Katowice - Bydgoszcz0/0/1.set Sri 18:30 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13887 R/GKS Katowice - Bydgoszcz0/0/rezultat po setovima Sri 18:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1389 Politechnika W.-Belchatow0/0/Utakmica Sri 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13891 1.s/Politechnika W. - Belchatow0/0/1.set Sri 20:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13897 R/Politechnika W. - Belchatow0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 2:3 2:3
  Odbojka / Rusija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1041 FK Yenisey Krasnoyarsk-Gazprom Ugra0/0/Utakmica Sub 13:00 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10411 1.s/FK Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom Ugra0/0/1.set Sub 13:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10417 R/FK Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom Ugra0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1042 Nizhnevartovsk Yugra-Kuzbass Kemerovo0/0/Utakmica Sub 13:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10421 1.s/Nizhnevartovsk Yugra - Kuzbass Kemerovo0/0/1.set Sub 13:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10427 R/Nizhnevartovsk Yugra - Kuzbass Kemerovo0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1043 Din.Moskva-Bel. Belgorod0/0/Utakmica Sub 15:00 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10431 1.s/Din.Moskva - Bel. Belgorod0/0/1.set Sub 15:00 25:27 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10437 R/Din.Moskva - Bel. Belgorod0/0/rezultat po setovima Sub 15:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1044 Ufa Ural-Dinamo LO0/0/Utakmica Sub 15:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10441 1.s/Ufa Ural - Dinamo LO0/0/1.set Sub 15:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10447 R/Ufa Ural - Dinamo LO0/0/rezultat po setovima Sub 15:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1045 Yaroslavl-Novokuybyishevsk0/0/Utakmica Sub 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10451 1.s/Yaroslavl - Novokuybyishevsk0/0/1.set Sub 16:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
10457 R/Yaroslavl - Novokuybyishevsk0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1362 Zenit Kazan-Lok.Novosibirsk0/0/Utakmica Ned 15:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13621 1.s/Zenit Kazan - Lok.Novosibirsk0/0/1.set Ned 15:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13627 R/Zenit Kazan - Lok.Novosibirsk0/0/rezultat po setovima Ned 15:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1363 Zenit SPt-Fakel0/0/Utakmica Ned 16:00 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13631 1.s/Zenit SPt - Fakel0/0/1.set Ned 16:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13637 R/Zenit SPt - Fakel0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1542 Nizhnevartovsk Yugra-Bel. Belgorod0/0/Utakmica Uto 15:00 0:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
15421 1.s/Nizhnevartovsk Yugra - Bel. Belgorod0/0/1.set Uto 15:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
15427 R/Nizhnevartovsk Yugra - Bel. Belgorod0/0/rezultat po setovima Uto 15:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1390 FK Yenisey Krasnoyarsk-Dinamo LO0/0/Utakmica Sri 13:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13901 1.s/FK Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo LO0/0/1.set Sri 13:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13907 R/FK Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo LO0/0/rezultat po setovima Sri 13:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1543 Kuzbass Kemerovo-Fakel0/0/Utakmica Sri 13:00 3:2 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
15431 1.s/Kuzbass Kemerovo - Fakel0/0/1.set Sri 13:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
15437 R/Kuzbass Kemerovo - Fakel0/0/rezultat po setovima Sri 13:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1391 Zenit Kazan-Ufa Ural0/0/Utakmica Sri 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13911 1.s/Zenit Kazan - Ufa Ural0/0/1.set Sri 17:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13917 R/Zenit Kazan - Ufa Ural0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1392 Din.Moskva-Lok.Novosibirsk0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13921 1.s/Din.Moskva - Lok.Novosibirsk0/0/1.set Sri 17:00 33:35 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13927 R/Din.Moskva - Lok.Novosibirsk0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1397 Yaroslavl-Gazprom Ugra0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13971 1.s/Yaroslavl - Gazprom Ugra0/0/1.set Sri 17:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13977 R/Yaroslavl - Gazprom Ugra0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1398 Zenit SPt-Novokuybyishevsk0/0/Utakmica Sri 18:15 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13981 1.s/Zenit SPt - Novokuybyishevsk0/0/1.set Sri 18:15 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
13987 R/Zenit SPt - Novokuybyishevsk0/0/rezultat po setovima Sri 18:15 3:1 3:1
  Odbojka / Poljska 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1381 OŽ/Bielsko Biala-OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/Utakmica Pet 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13811 1.s/OŽ/Bielsko Biala - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/1.set Pet 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13817 R/OŽ/Bielsko Biala - OŽ/LKS Commercecon Lodz0/0/rezultat po setovima Pet 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1382 OŽ/Lodz-OŽ/Chemik Police0/0/Utakmica Pet 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13821 1.s/OŽ/Lodz - OŽ/Chemik Police0/0/1.set Pet 20:30 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13827 R/OŽ/Lodz - OŽ/Chemik Police0/0/rezultat po setovima Pet 20:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1383 OŽ/Wroclaw-OŽ/Siodemka Legionowo0/0/Utakmica Ned 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13831 1.s/OŽ/Wroclaw - OŽ/Siodemka Legionowo0/0/1.set Ned 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
13837 R/OŽ/Wroclaw - OŽ/Siodemka Legionowo0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1606 OŽ/Farmutil Pila-OŽ/Rzeszow0/0/Utakmica Ned 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16061 1.s/OŽ/Farmutil Pila - OŽ/Rzeszow0/0/1.set Ned 18:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
16067 R/OŽ/Farmutil Pila - OŽ/Rzeszow0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1003 OŽ/Energa Mks Kalisz-OŽ/MKS Radomka Radom0/0/Utakmica Pon 17:30 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
10031 1.s/OŽ/Energa Mks Kalisz - OŽ/MKS Radomka Radom0/0/1.set Pon 17:30 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
10037 R/OŽ/Energa Mks Kalisz - OŽ/MKS Radomka Radom0/0/rezultat po setovima Pon 17:30 3:0 3:0
  Odbojka / Rusija - Superliga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1060 OŽ/Metar Chel.-OŽ/Minsk0/0/Utakmica Sub 13:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10601 1.s/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Minsk0/0/1.set Sub 13:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10607 R/OŽ/Metar Chel. - OŽ/Minsk0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1065 OŽ/Leningradka-OŽ/Din.Krasnodar0/0/Utakmica Sub 15:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10651 1.s/OŽ/Leningradka - OŽ/Din.Krasnodar0/0/1.set Sub 15:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10657 R/OŽ/Leningradka - OŽ/Din.Krasnodar0/0/rezultat po setovima Sub 15:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1068 OŽ/Z.Odintsovo-OŽ/Dynamo Kazan0/0/Utakmica Sub 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10681 1.s/OŽ/Z.Odintsovo - OŽ/Dynamo Kazan0/0/1.set Sub 16:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
10687 R/OŽ/Z.Odintsovo - OŽ/Dynamo Kazan0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 2:3 2:3
  Odbojka / Češki Kup (M) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1360 Dukla Liberec-Č.Budejovice0/0/Utakmica Ned 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Češki Kup (M)
13601 1.s/Dukla Liberec - Č.Budejovice0/0/1.set Ned 16:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Češki Kup (M)
13607 R/Dukla Liberec - Č.Budejovice0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Češki Kup (M)
1361 Kladno-Karlovarsko0/0/Utakmica Ned 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / Češki Kup (M)
13611 1.s/Kladno - Karlovarsko0/0/1.set Ned 19:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Češki Kup (M)
13617 R/Kladno - Karlovarsko0/0/rezultat po setovima Ned 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Češki Kup (M)
1252 Č.Budejovice-Kladno0/0/Utakmica Pon 19:15 3:0 1
1.set Odbojka / Češki Kup (M)
12521 1.s/Č.Budejovice - Kladno0/0/1.set Pon 19:15 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Češki Kup (M)
12527 R/Č.Budejovice - Kladno0/0/rezultat po setovima Pon 19:15 3:0 3:0
  Odbojka / Grčki Kup (M) Min.3 komb. Pažnja: ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!!
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1478 PAOK-Panathinaikos0/0/Utakmica Sri 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Grčki Kup (M)
14781 1.s/PAOK - Panathinaikos0/0/1.set Sri 16:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčki Kup (M)
14787 R/PAOK - Panathinaikos0/0/rezultat po setovima Sri 16:00 3:0 3:0
  Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1645 KAL Jumbos-Deajeon Samsung0/0/Utakmica Pet 11:00 3:2 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
16451 1.s/KAL Jumbos - Deajeon Samsung0/0/1.set Pet 11:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
16457 R/KAL Jumbos - Deajeon Samsung0/0/rezultat po setovima Pet 11:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1004 Hyundai Skywalkers-KAL Jumbos0/0/Utakmica Pon 11:00 0:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10041 1.s/Hyundai Skywalkers - KAL Jumbos0/0/1.set Pon 11:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10047 R/Hyundai Skywalkers - KAL Jumbos0/0/rezultat po setovima Pon 11:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1568 Suwon Kepco-Deajeon Samsung0/0/Utakmica Uto 11:00 0:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15681 1.s/Suwon Kepco - Deajeon Samsung0/0/1.set Uto 11:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15687 R/Suwon Kepco - Deajeon Samsung0/0/rezultat po setovima Uto 11:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1615 Woori Seoul-KB Stars0/0/Utakmica Čet 11:00 1:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
16151 1.s/Woori Seoul - KB Stars0/0/1.set Čet 11:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
16157 R/Woori Seoul - KB Stars0/0/rezultat po setovima Čet 11:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1562 Deajeon Samsung-KAL Jumbos0/0/Utakmica Pet 11:00 1:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15621 1.s/Deajeon Samsung - KAL Jumbos0/0/1.set Pet 11:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15627 R/Deajeon Samsung - KAL Jumbos0/0/rezultat po setovima Pet 11:00 1:3 1:3
  Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1480 Hyundai Hillstate-IBK Altos0/0/Utakmica Sri 11:00 3:0 1
1.set Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
14801 1.s/Hyundai Hillstate - IBK Altos0/0/1.set Sri 11:00 27:25 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
14807 R/Hyundai Hillstate - IBK Altos0/0/rezultat po setovima Sri 11:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
1481 GS Caltex-Daejeon KGC0/0/Utakmica Sri 11:00 3:1 1
1.set Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
14811 1.s/GS Caltex - Daejeon KGC0/0/1.set Sri 11:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (Ž) - V Liga
14817 R/GS Caltex - Daejeon KGC0/0/rezultat po setovima Sri 11:00 3:1 3:1
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18