• Danas: Srijeda
    24.10.'18   02:57
  • Četvrtak
    25.10.
  • Petak
    26.10.
  • Subota
    27.10.
  • Nedjelja
    28.10.
  • Ponedjeljak
    29.10.
  • Utorak
    30.10.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Odbojka / Liga Prvaka (M) Min.5.komb. -Kvalifikacije-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret  Termin 12      
Utakmica
1416 PAOK-Istanbul BBUtakmica Sri 17:00 1.352.90      
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M)
14161 1.s/PAOK - Istanbul BB1.set Sri 17:00 1.402.50      
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M)
14167 R/PAOK - Istanbul BBrezultat po setovima Sri 17:00 2.903.004.505.507.5011.00  
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M)
1419 Neftohimik 2010-VojvodinaUtakmica Sri 18:00 1.602.15      
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M)
14191 1.s/Neftohimik 2010 - Vojvodina1.set Sri 18:00 1.652.00      
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M)
14197 R/Neftohimik 2010 - Vojvodinarezultat po setovima Sri 18:00 4.503.604.004.404.757.00  
  Odbojka / Poljska 1.liga (M) Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret  Termin 12      
Utakmica
1423 GKS Katowice-Cuprum LubinUtakmica
Pet 18:00 1.154.70      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14231 1.s/GKS Katowice - Cuprum Lubin1.set
Pet 18:00 1.203.60      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14237 R/GKS Katowice - Cuprum Lubinrezultat po setovima
Pet 18:00 1.703.006.008.0010.0021.00  
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1427 Czarni Radom-Politechnika W.Utakmica
Pet 20:30 2.001.70      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14271 1.s/Czarni Radom - Politechnika W.1.set
Pet 20:30 1.851.75      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14277 R/Czarni Radom - Politechnika W.rezultat po setovima
Pet 20:30 6.704.304.104.003.755.20  
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1429 Belchatow-OlsztynUtakmica
Sub 14:45 1.105.80      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14291 1.s/Belchatow - Olsztyn1.set
Sub 14:45 1.154.20      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14297 R/Belchatow - Olsztynrezultat po setovima
Sub 14:45 1.453.507.009.0014.0027.00  
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1430 Bydgoszcz-Aluron Virtu Warta ZawiercieUtakmica
Sub 17:30 1.702.00      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14301 1.s/Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie1.set
Sub 17:30 1.751.85      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14307 R/Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercierezultat po setovima
Sub 17:30 5.203.754.004.104.306.70  
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1431 Kedzierzyn K.-Trefl GdanskUtakmica
Ned 17:30 1.076.80      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14311 1.s/Kedzierzyn K. - Trefl Gdansk1.set
Ned 17:30 1.085.50      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14317 R/Kedzierzyn K. - Trefl Gdanskrezultat po setovima
Ned 17:30 1.453.657.009.5015.0030.00  
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1432 KS Espadon Szczecin-RzeszowUtakmica
Ned 20:00 1.303.20      
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14321 1.s/KS Espadon Szczecin - Rzeszow1.set
Ned 20:00 1.352.70      
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
14327 R/KS Espadon Szczecin - Rzeszowrezultat po setovima
Ned 20:00 2.503.304.505.708.0012.00  
  Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret  Termin 12      
Utakmica
1433 OŽ/Olomouc-OŽ/CS Volei Alba BlajUtakmica
Sri 18:00 4.001.20      
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14331 1.s/OŽ/Olomouc - OŽ/CS Volei Alba Blaj1.set
Sri 18:00 3.201.25      
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14337 R/OŽ/Olomouc - OŽ/CS Volei Alba Blajrezultat po setovima
Sri 18:00 18.009.006.505.003.202.00  
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
1434 OŽ/Sliedrecht-OŽ/StuttgartUtakmica
Sri 19:30 3.551.25      
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14341 1.s/OŽ/Sliedrecht - OŽ/Stuttgart1.set
Sri 19:30 2.901.30      
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14347 R/OŽ/Sliedrecht - OŽ/Stuttgartrezultat po setovima
Sri 19:30 15.008.506.005.203.402.15  
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
1435 OŽ/Linamar Bekescsaba-OŽ/LodzUtakmica
Čet 17:00 4.701.15      
1.set Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14351 1.s/OŽ/Linamar Bekescsaba - OŽ/Lodz1.set
Čet 17:00 3.601.20      
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (Ž) - Kvalifikacije
14357 R/OŽ/Linamar Bekescsaba - OŽ/Lodzrezultat po setovima
Čet 17:00 21.0010.008.006.003.001.70  
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18